JAK OBJEDNAT DORT/ZÁKUSKY,...

1. ↓ Než zadáte objednávku, mrkněte prosím na kalendář obsazenosti ↓  

Kalendář se snažíme aktualizovat hned jakmile se kapacita naplní, nicméně někdy je více manuální práce a zařizování a objednávky se tak mohou nakupit více, než bychom čekali. Může se tedy stát, hlavně pokud by byl dort "na poslední chvíli", že nebudeme moci objednávku přijmout i přesto, že kalendář nebyl vyplněný. 

2. V neděli a pondělí dorty nepředáváme. 
Prosím tedy o respektování možností vyzvednut objednávky út-so od 10-18h na Staňkove 33.

3. Objednávky prosíme přes e-shop, formuláře a nebo na email objednavkykachnadortuje@seznam.cz 
Facebook a instagram fungují pouze na propagaci, tedy informování o novinkách a přidávání fotek. Moc prosíme o objednávky hlavně přes formulář/eshop a nebo přes email. Vše je nejlepší, když máme napsané, přes telefon bohužel není úplně možné vše dokonale zapsat. V emailu se dá vše hezky popsat, poslat fotky a případně se k němu vrátit, kdyby to bylo nutné. Doporučená doba objednání je alespoň 2-3 týdny před datem vyzvednutí, ale čím dříve, tím lépe. Vyřizování emailů může někdy trvat i 3-7 dní, snažíme se co nejdříve, ale někdy jsou potřeba všechny ruce v kuchyni.

4. Převoz dortu
Dorty a ostatní výrobky předáváme vždy v krabicích. Ideální je převážet dort na rovné ploše, tedy ideálně v kufru a na protiskluzové podložce, případně pod nohami spolujezdce. Také může pomoct mít okolo krabice třeba deku, nebo cokoliv co zamezí většímu pohybu krabice v zatáčkách.

5. Skladování výrobků
Výrobky skladujte ideálně v lednici při teplotě od +4 do +7°C. Nejlepší je výrobky nechat v krabici, která pomůže, aby se k nim nedostalo příliš vlhkosti z okolního prostředí. Pokud máte v lednici výrobky typu uzeniny, tvarůžky,... hrozí kontaminování jinými aromaty a mikroorganismy, proto je lepší aromatické potraviny dát alespoň do sáčku nebo krabičky.