JAK OBJEDNAT DORT/ZÁKUSKY,...

1. ↓ Než zadáte objednávku, mrkněte prosím na kalendář obsazenosti ↓  

Kalendář se snažím aktualizovat hned jakmile se kapacita naplní, nicméně někdy je více manuální práce a zařizování a objednávky se tak mohou nakupit více, než bych čekala. Může se tedy stát, hlavně pokud by byl dort "na poslední chvíli", že nebudeme moci objednávku přijmout i přesto, že kalendář nebyl vyplněný, nicméně by šlo o výjimečné případy. 

2. V neděli a pondělí dorty nepředáváme. 
Prosím tedy o respektování možností vyzvednutí co jsou napsané v Kontaktech. Tedy út-so od 10-18h.

3. Objednávky prosím přes e-shop, formuláře a nebo na email kachnadortuje@seznam.cz 
Facebook a instagram fungují pouze na propagaci, tedy informování o novinkách a přidávání fotek. Přes telefon jsou možné pouze konzultace a zjištění volného termínu.

4. Převoz dortu
Dorty a ostatní výrobky předáváme vždy v krabicích. Ideální je převážet dort na rovné ploše, tedy ideálně v kufru a na protiskluzové podložce. Také může pomoct mít okolo krabice třeba deku, nebo cokoliv co zamezí většímu pohybu krabice v zatáčkách.

5. Skladování výrobků
Výrobky skladujte ideálně v lednici při teplotě od +4 do +8°C. Nejlepší je výrobky nechat v krabici, která pomůže, aby se k nim nedostalo příliš vlhkosti z okolního prostředí. Pokud máte v lednici výrobky typu uzeniny, tvarůžky,... hrozí kontaminování jinými aromaty a mikroorganismy, proto je lepší aromatické potraviny dát alespoň do sáčku nebo krabičky.