KACHNA CAFÉ

KACHNA CAFÉ

Kachna café je naše útulná kavárna na Staňkove 33 v Králově poli, kde se pro vás snažíme spojit skvělý chuťový zážitek s příjemným posezením.

Nabízíme výběrovou kávu, kterou máme od NEBE-SKY a je to 100% arabica BRAZIL. Vyniká svou přirozenou sladkostí, malou aciditou, výbornou hutností a chuť této zrnkové kávy připomíná kakao a čokoládu s dlouhým lískooříškovým závěrem.

Naše zákusky jsou ručně vyráběné s láskou a pečlivostí, tak aby chutnalo nejen nám. Z čerstvých surovin vytváříme nejrůznější zákusky od tradičních dezertů až po moderní dobroty, naše nabídka je každý týden trochu jiná. Jistotou je u nás brownie, košíčky se slaným karamelem a pokud se nevyprodají rychleji než čekáme, tak i karamelové větrníčky. Také u nás většinou najdete i koláče, jiné příchutě větrníčků, dorty, cheesecaky, laskonky, makronky,... Je to prostě různorodé :)

Pro ty, kteří preferují osvěžující nápoje, nabízíme skvělé domácí i lahvové limonády. Vyrábíme si vlastní sirupy, takže u nás s jistotou narazíte na zázvorovou a rybízovou limču. Z lahvových nápojů nabízíme skvělou Fentimans kolu i růži, také u nás najdete kombuchu, mošt a Bohemsca ovocné limonády. 

A pro ty, kteří si chtějí užít něco trochu speciálnějšího, máme také v nabídce i alkoholické nápoje. Od vína po míchané nápoje a nebo rovnou panáka či pivo. Naše oblíbené je opilé jablko a káva ochucená Baileys.

Doufáme, že se u nás budete cítit dobře a budete se rádi vracet!