SVATBY A VĚTŠÍ OSLAVY

PATROVÉ DORTY NA SVATBY A VĚTŠÍ OSLAVY

◉ Cena každého dortu je individuální podle náročnosti vzhledu a požadované příchutě.
◉ Základní rozmezí je 120-160kč porce, při složitějším designu je ale potřeba počítat s možností i vyšší ceny. 120-140Kč je ale nejčastější varianta.
Každý patrový dort je obmazaný sněhovo-máslovým krémem kvůli pevnosti a vzhledu. Na přání a nebo kvůli vzhledu je možné aby byl dort potažený potahovou hmotou (většinou kombinace fondán a marcipán)
◉ Úplně nahé dorty bohužel již neděláme - pouze "semi naked" - sem tam jde vidět kousek korpusu, bohužel ne ale celý. 
Pokud si přejete zdobení květinami, upřednostňujeme spolupráci s Vaší floristkou, tedy buď dodání květin od floristky k nám a nebo zdobení na místě. Je to hlavně z důvodu stejného druhu květin, aby vše krásně ladilo. Není ale problém, abychom si květiny sehnali sami, jen máme omezený výběr z běžných květinářství a ne vždy mají požadovanou barvu nebo druh květů/eukalyptů/...
◉ Každý patrový dort je vyztužený plastovými/dřevěnými sloupky a mezi každým patrem je podložka, aby se dort nepropadal.

◉ V případě zájmu o zlaté nebo stříbrné plátky na zdobení, je potřeba počítat s navýšením ceny. Jeden plátek se pohybuje okolo 100Kč, proto tedy pokud bude dort plátky zdobený ve větší míře, bude to na výsledné ceně více poznat.
Dopravu dortu a sweet baru rádi zajistíme, cena je 9Kč/km.
Se zajištěním vlastního odvozu nemáme úplně nejlepší zkušenosti, i přesto, že dáváme instrukce jak dort vézt, často i přes naše námitky dort končí na klíně spolujezdce, což není bezpečné ani pro provoz ani pro samotný dort. Vždy je potřeba dort převážet v kufru a zabezpečený tak, aby nemohla krabice moc cestovat.

Oblíbené příchutě

◉ Čokoládový korpus, lehký krém, maliny, karamel nebo slaný karamel
◉ Vanilkový vláčný korpus, lehký krém, ovoce (jahody+borůvky/ višně / lesní směs)
◉ Red velvet, smetanový krém, borůvky nebo maliny
◉ Mrkváč s pekanovými ořechy a lemon curd
◉ Cookie - kakaový a čokoládový korpus, sušenka, lehký krém, karamel
◉ Pistáciový korpus, čokoládový nebo vanilkový krém, višně

Galerie námi vyrobených svatebních dortů ↡

Poptávkový formulář na dort 


Zákusky na svatby a větší oslavy 

◉ Rádi pro Vás vyrobíme i sweet bar na vaši svatbu nebo oslavu. Jednotlivé druhy zákusků, makronek a košíčků najdete na e-shopu, kde se Vám ukáže i výsledná cena včetně množstevních slev. Když je to možné, rádi budeme sweet bar ladit k barevnému tématu svatby, nicméně ne vždy je to úplně dokonale proveditelné. Ovoce bohužel nenabarvíme :)