SPECIÁLNÍ DORTY

Nejčastěji objednávané speciální dorty

Každý dort se dá nějak pozměnit. Dorty s figurkami zvířátek je možné udělat i v klučičí nebo holčičí verzi a téměř jakékoliv zvířátko, nebojte se proto rozkliknout i růžové nebo modré dorty. Fotky nejsou pevně dané, figurky i jedlé obrázky se dají měnit! 
Figurky vyrábíme z jedlých modelovacích hmot, které zrovna nejvíce vyhovují danému tvaru figurky, nejčastěji kombinace hmoty z bílé čokolády a fondánu. 

Datum, na které si dort objednáváte, dopište prosím do poznámek ke konci objednávky, těsně před odesláním objednávky. Děkujeme.

Objednávky na dorty bez větších změn řešíme většinou v rámci dvou pracovních dnů, složitější objednávky pak mohou zabrat delší čas. U objednávek zadaných v pátek po 16h hrozí vyřešení až během úterý. Děkujeme za pochopení.

Objednávkový formulář:
Nenašli jste dort, jaký by se Vám líbil? Vyplňte poptávkový formulář a my Vám poté pošleme možnosti vzhledu. Potvrzení objednávky a odhad ceny Vám pošleme jakmile objednávku zpracujeme, nejpozději snad do 7 pracovních dnů, proto je lepší objednávat alespoň 3 týdny před datem vyzvednutí.